BAZA LOKALOWA:

Przedszkole 47 mieści się na parterze budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 18 w Krakowie przy ul. Litewskiej 34. Parter został przebudowany na potrzeby edukacji przedszkolnej, posiada osobne wejście z boku budynku.

Łączna powierzchnia użytkowa kondygnacji: 462 m2

Powierzchnia sal przedszkolnych: 64 m2, 63 m2, 63 m2, 62m2

Na terenie przedszkola mieści się też: szatnia, pomieszczenie do wydawania posiłków, pokój dla logopedy, pokój dla nauczycieli,  pomieszczenia o charakterze gospodarczym.

Budynek szkoły i oddziałów przedszkolnych położony jest na obszernej działce, co stwarza możliwość korzystania z terenu zielonego oraz boisk szkolnych.

Przedszkole 47 prowadzi ogród – przedszkolaki pielęgnują i same sieją oraz sadzą nasady warzywne i ozdobne w podniesionych rabatach oraz w gruncie.

W 2020 roku na terenie zielonym należącym do ZSP 18 został wybudowany nowoczesny plac zabaw – wyposażony w atestowane zabawki, piaskownicę, tablice do malowania kredą, ławeczki.

W pomieszczeniach przedszkolnych zainstalowany jest system monitoringu wizyjnego, przestrzeń spełnia wszelkie wymogi bezpieczeństwa przeciwpożarowego.

Sale przedszkolne przed oddaniem do użytku zostały wyposażone w nowoczesne pomoce naukowe, funkcjonalne meble i multimedia.