Rada Rodziców Samorządowego Przedszkola nr 47

Rada Rodziców, działająca w naszym przedszkolu, serdecznie zaprasza wszystkich do kontaktu i współpracy. Chcesz podzielić się pomysłem na uatrakcyjnienie pobytu naszych dzieci w przedszkolu, masz pytania lub wątpliwości, bądź chcesz wesprzeć Radę w jej działaniach, napisz do nas!

Adres kontaktowy:

Można też po prostu zaczepić nas w szatni i porozmawiać.

Jesteśmy otwarci na wszelkie głosy od Was płynące. Wspólnie działamy dla dobra naszych dzieci i przedszkola.

Kim jesteśmy?

Radę Rodziców tworzą rodzice wybrani podczas pierwszych zebrań w każdej grupie. W tym roku skład Rady przedstawia się następująco:

SKŁAD RADY W ROKU SZKOLNYM 2021/2022

gr. 1:    Magda Fraile, Beata Tokarska-Kornecka,

gr. 2:    Sylwia Biela (Skarbnik), Katarzyna Mrożek,

gr. 3:    Ewa Dziadyk (Sekretarz), Iwo Pencarski (Przewodniczący),

gr. 4:    Anna Brudniak-Drąg, Karolina Jaklik (Zastępca Przewodniczącego).

Szczegóły dotyczące organizacji oraz zasad działania Rady Rodziców znaleźć można w naszym regulaminie:

Czym się zajmujemy?

Rada Rodziców aktywnie uczestniczy w życiu przedszkola. Jesteśmy tam, gdzie nasze przedszkole potrzebuje dodatkowych rąk, np: pomagamy przy organizacji stoiska Przedszkola podczas Pikniku Dzielnicy i uczestniczymy w  obsłudze Mobilnego Punktu do Głosowania w Budżecie Obywatelskim.

Kolejnym obszarem naszych działań jest finansowanie z Funduszu Rady aktywności wspomagających rozwój naszych dzieci i przedsięwzięć mających na celu uatrakcyjnić naszym dzieciom pobyt w przedszkolu, jak np.: zakup roślin, które przedszkolaki sadziły na terenach zielonych przedszkola. Planujemy również przygotowanie upominków i pamiątek dla naszych maluchów, wręczanych im podczas ważnych dla nich uroczystości, takich jak pasowanie na przedszkolaka czy zakończenie przygody z przedszkolem przez dzieci z zerówki.

To wszystko nie byłoby możliwe, gdyby nie Wy, Drodzy Rodzice, i Wasze wsparcie w postaci wpłat na Fundusz Rady Rodziców. W imieniu wszystkich przedszkolaków, dziękujemy!

Wszystkich, którzy zechcą zasilić nasz wspólny Fundusz, serdecznie zapraszamy do wpłat.

Wpłaty prosimy kierować na konto Rady Rodziców:

Rada Rodziców Samorządowego Przedszkola nr 47 w Krakowie

W tytule prosimy wpisać imię i nazwisko dziecka oraz grupę.