Wyżywienie dla dzieci przedszkolnych przygotowywane jest w kuchni budynku SP 106 przez pracowników Kuchni WILER obsługującej stołówkę szkolną i przedszkolną .

Zasady zamawiania posiłków i kontakt do ajenta publikujemy poniżej:

1. Zamawianie posiłków możliwe jest poprzez rejestrację w platformie „Zamowposilek”

2. Zamowposilek to platforma, w której Państwo opłacają posiłki, mogą je zamawiać i odmawiać do godz. 20.00  na następny dzień lub do godz. 8.00 rano na dany dzień, jeżeli będzie to tylko obiad, i podwieczorek. Nie można w danym dniu zamówić śniadania oraz II śniadania.

3. Płatność za posiłki możliwa jest online na 2 sposoby (Blue Media lub przelew tradycyjny).

Środki wpłacone przez platformę Blue Media na Państwa koncie księgować się będą automatycznie w czasie rzeczywistym.

Wpłata bezpośrednio na konto Kuchni Wiler księgowana jest manualnie w terminie do 3 dni roboczych.

Zamówić można tyle posiłków, na ile starczy wpłacona kwota.

4. Zalecamy zaznaczyć przypomnienie o braku zamówienia obiadu – bardzo się przydaje.

5. W przypadku zlecenia przez lekarza specjalistycznej diety dla dziecka – prosimy o zaznaczenie odpowiedniej diety. Założenia do tej diety należy przekazać dietetyczce, która opracowuje odpowiedni  jadłospis. Dieta jest droższa od standardowego posiłku.

6.  Posiłek dziecka nieobecnego w przedszkolu, można, po uprzednim zgłoszeniu za pomocą sms na nr kuchni, odebrać w jednorazowym opakowaniu płatnym 1,00 zł. Można też zaznaczyć w aplikacji – obiad na wynos, aplikacja automatycznie doliczy koszt opakowania.

7. Tygodniowy jadłospis znajdą Państwo zawsze na stronie szkoły jak również jest on wysyłany w powiadomieniach „Aktualności” wysyłanych mailowo z aplikacji.

8. Rodzice zobowiązują się do terminowego zamawiania i opłacania posiłków przed ich wydaniem.

W wypadku gdy zamówienie nie zostanie złożone– Kuchnia Wiler dolicza 1zł opłaty manipulacyjnej za każdy wydany posiłek, na który nie zostało złożone zamówienie.

Dane kontaktowe : Anna Wilczek, tel.   602 469 657    Tomasz Wilczek, tel.  692 025 862

Adres e-mail:

Kuchnia: Elżbieta Rojek, Anna Masłowska, tel. 698 263 802

Dietetyczka: Katarzyna Janocha, tel. 608 825 351, adres e-mail:

Instrukcja rejestracji w aplikacji zamowposilek.pl