Wyżywienie dla dzieci przedszkolnych przygotowywane jest w kuchni budynku SP 106 przez pracowników firmy WILER obsługującej stołówkę szkolną i przedszkolną .

Zasady zamawiania posiłków i kontakt do ajenta publikujemy poniżej:

1. Zapisu na posiłki można dokonać poprzez rejestrację w platformie „zamowposilek”

2. Jest to platforma, w której Państwo opłacają posiłki, mogą je zamawiać i odmawiać do godz. 20.00  na następny dzień lub do godz. 8.00 rano na dany dzień, jeżeli będzie to tylko obiad, i podwieczorek. Nie można w danym dniu zamówić II śniadania, jest ono nierozłączne ze śniadaniem.

3. Płatność za posiłki możliwa jest wyłącznie online, poprzez platformę płatniczą Blue Media.

UWAGA: zmiana numeru konta bankowego – znajdą go Państwo podczas płatności w platformie.

/obecny rachunek bankowy zostanie w sierpniu zamknięty/. Środki na Państwa koncie księgować się będą automatycznie. Zamówić można tyle posiłków, na ile starczy wpłacona kwota.

4. Link do platformy „Zamów posiłek” zostanie Państwu przekazany odpowiednio wcześnie, tak, żeby Państwo mieli czas na wpłatę i zamówienie. Na początek dostaną Państwo debet na trzy zestawy, który zostanie potrącony z bieżącej wpłaty.

5. Proszę zwrócić uwagę na zaznaczenie, czy chcą Państwo otrzymywać przypomnienie o braku zamówienia obiadu – bardzo się przydaje.

6. W przypadku zlecenia przez lekarza specjalistycznej diety dla dziecka – prosimy o zaznaczenie odpowiedniej diety. Założenia do tej diety należy przekazać dietetyczce, która opracowuje odpowiedni  jadłospis. Dieta jest droższa od standardowego posiłku.

7.  Posiłek dziecka nieobecnego w przedszkolu, można, po uprzednim zgłoszeniu, odebrać w jednorazowym opakowaniu płatnym 1,00 zł. Można też zaznaczyć w aplikacji – obiad na wynos, aplikacja automatycznie doliczy koszt opakowania.

8. Tygodniowy jadłospis znajdą Państwo zawsze w aplikacji, w zakładce „aktualności”.

Dane kontaktowe : Anna Wilczek, tel.   602 469 657

Tomasz Wilczek, tel.  692 025 862

Adres e-mail:

Kuchnia: Elżbieta Rojek, Anna Masłowska, tel. 698 263 802

Dietetyczka: Katarzyna Janocha, tel. 608 825 351, adres e-mail: