Wyżywienie dla dzieci przedszkolnych przygotowywane jest w kuchni budynku SP 106 przez pracowników Kuchni WILER obsługującej stołówkę szkolną i przedszkolną .

Zasady zamawiania posiłków i kontakt do ajenta publikujemy poniżej:

1. Zamawianie posiłków możliwe jest poprzez rejestrację w platformie „Zamowposilek”

2. Zamowposilek to platforma, w której Państwo opłacają posiłki, mogą je zamawiać i odmawiać do godz. 20.00  na następny dzień lub do godz. 8.00 rano na dany dzień, jeżeli będzie to tylko obiad, i podwieczorek. Nie można w danym dniu zamówić śniadania oraz II śniadania.

3. Płatność za posiłki możliwa jest wyłącznie online, poprzez platformę płatniczą Autopay.

Indywidualny numer konta bankowego znajdą Państwo podczas płatności w platformie.

Środki na Państwa koncie księgować się będą automatycznie. Zamówić można tyle posiłków,

na ile starczy wpłacona kwota. Nowi użytkownicy na początek dostaną debet w wysokości 30zł, który zostanie potrącony z pierwszej wpłaty.

4. Zalecamy zaznaczyć przypomnienie o braku zamówienia obiadu – bardzo się przydaje.

5. W przypadku zlecenia przez lekarza specjalistycznej diety dla dziecka – prosimy o kontakt z dietetyczką (poniżej dane kontaktowe) oraz zaznaczenie odpowiedniej diety (alergeny w ustawieniach „osoby odbierającej”). Założenia do tej diety należy przekazać dietetyczce, która opracowuje odpowiedni  jadłospis. Dieta jest droższa od standardowego posiłku.

6.  Posiłek dziecka nieobecnego w przedszkolu, można, po uprzednim zgłoszeniu za pomocą sms na nr kuchni, odebrać w jednorazowym opakowaniu płatnym 1,00 zł. Można też zaznaczyć w aplikacji – na wynos, aplikacja automatycznie doliczy koszt opakowania.

7. Tygodniowy jadłospis znajdą Państwo zawsze na stronie przedszkola jak również jest on wysyłany (PDF w załączniku) w powiadomieniach „Aktualności” wysyłanych mailowo z aplikacji.

8. Rodzice zobowiązują się do terminowego zamawiania i opłacania posiłków przed ich wydaniem.

W wypadku gdy zamówienie nie zostanie złożone – Kuchnia Wiler dolicza 1zł opłaty manipulacyjnej za każdy wydany posiłek, na który nie zostało złożone zamówienie.

Dane kontaktowe :Tomasz Wilczek, tel.  692 025 862 , Anna Wilczek, tel.   602 469 657

Adres e-mail:

Kuchnia: Elżbieta Rojek, Anna Masłowska, tel. 698 263 802

Dietetyczka: Katarzyna Janocha, tel. 608 825 351, adres e-mail:

Instrukcja rejestracji w aplikacji zamowposilek.pl