Doświadczam, poznaję – gry matematyczne i logiczne z Darami Froebla

Nowy Rok Szkolny jak zawsze przyniesie w naszej szkole realizację ciekawych projektów i programów. W związku z pozyskaniem dotacji z mFundacji uczniowie wezmą udział w szeregu wydarzeń związanych z kształtowaniem kompetencji matematycznych. MegaMisja – to też nowy projekt, który realizowany przy wsparciu Orange pozwoli rozwijać uczniom kompetencje cyfrowe oraz pogłębiać wiedzę o bezpieczeństwie w sieci. O rozwój kompetencji społecznych i edukację emocjonalną zadbamy realizując program „Przyjaciele Zippiego”. Spektakularne działania na terenie zielonym będą związane z projektem „Ogród z klasą ” i rozpoczną się już we wrześniu. Kontynuować będziemy też projekty czytelnicze („Lekturki spod chmurki”), związane z programowaniem („Zaprogramuj przyszłość”). W szkole rozpocznie też działalność Klub Młodego Odkrywcy pod opieką Centrum Kopernik.