Noc w szkole to wydarzenie, które cieszy się niesłabnącym powodzeniem wśród naszych uczniów. Tegoroczne nocowanie miało miejsce 30 listopada, nic więc dziwnego, że jego program  zdominowały wróżby i zabawy andrzejkowe, w tym lubiane przez wszystkich lanie wosku. Andrzejkowy  charakter miały także zabawy w kodowanie z użyciem mat i …samych siebie oraz zajęcia na nieodwiedzanym na co dzień II piętrze, gdzie czekały na uczestników zakodowane andrzejkowe wróżby.  Podczas wspólnej kolacji uczniowie mieli okazję spróbować produktów ekologicznych, w tym miodu z pasieki jednego z kolegów.  Po godzinie 22.00 w sali służącej za sypialnię zapadła cisza. Zmęczeni uczniowie (i opiekunowie) zapadli w sen.