Z uwagi na sytuację epidemiologiczną rekomendujemy przyprowadzanie dzieci do przedszkola w godz. 6.30 – 9.00. Po tej godzinie wydawane są posiłki , w związku z reżimem sanitarnym pracownicy obsługi, którzy przyprowadzają dzieci do sal, są zaangażowani w inne czynności. Prosimy też o wyrozumiałość w przypadku tworzenia się kolejki przy przyjęciu do przedszkola. Dzieci będą zaprowadzane do szatni przez pracownika przedszkola, rodzic jednorazowo składa oświadczenie zawierające zgodę na mierzenie temperatury oraz informację, iż dziecko nie miało styczności z osobą chorą na COVID – 19. Bardzo prosimy o odbiór dzieci do godziny 16.45, by mogły zostać wykonane konieczne czynności higieniczne po opuszczeniu przez dzieci sal.