Zapraszamy kandydatów do klasy 1 oraz ich Rodziców na Wirtualny Dzień Otwarty! Poniżej proponujemy Wam różne aktywności, które pozwolą poznać nasze metody pracy i część prowadzonych w szkole zajęć.

Na początek zapraszamy na film 🙂

Uczniowie naszej szkoły opowiedzą kilka słów o swoich zajęciach.

kliknij w link

Sala 22 | kodowanie

Zapraszamy do zabawy w kodowanie z Panią Beatą. Pani Beata lubi przy okazji zajęć wykorzystywać nowoczesne technologie, uczniowie korzystają z robotów, ćwiczą kodowanie na macie oraz na multimedialnej tablicy. Kliknij w link i rozwiąż zadania. Pamiętaj , że w plikach audio znajdują się głosowe instrukcje do zadań.

Jeśli prezentacja powyżej nie wyświetla się poprawnie kliknij w link.

Zajęcia plastyczne na świetlicy

Na świetlicy szkolnej proponujemy różnorodne zajęcia: plastyczne, muzyczne, sportowe czy taneczne. W czasie godzin świetlicowych nauczyciele zapraszają też na zajęcia czytelnicze, matematyczne oraz do realizacji różnorodnych projektów i programów (m.in. Mega Misja, Przyjaciele Zippiego). Poniżej Pani Angelika prezentuje tegoroczną galerię prac plastycznych i zaprasza na zabawy z kolorem.

Jeżeli prezentacja nie działa poprawnie kliknij w link.

Sala 21 – edukacja wczesnoszkolna

Pani Paulina ma wiele pomysłów, by zaciekawić swych uczniów. Dziś zaprasza Was na lekcję o Krakowie – wykorzystując prezentację genially.

Jeśli prezentacja nie działa poprawnie kliknij w link

sala 19 matematyczne zabawy z Froeblem

W sali 19 oprócz wielu różnych pomocy dydaktycznych są niezwykłe klocki – nazywane darami. Nauczycielka pracująca w tej sali łączy zabawę z nauką i wykorzystuje metody Froebla by uczyć m.in. logicznego myślenia, orientacji w przestrzeni, informacji o bryłach czy figurach geometrycznych. Zapraszamy do zabawy w sali 19.

Jeśli prezentacja nie działa poprawnie – kliknij w link.

sala 35 język angielski

Pani Małgorzata stosuje różnorodne metody, by język obcy stał się uczniom bliski i przyjazny . Dzięki prezentacji możemy podejrzeć jej zajęcia 🙂

jeśli prezentacja nie działa: kliknij w link

Sala nr 20 – edukacja wczesnoszkolna

A teraz mamy dla Was propozycję gry , zapraszamy !

jeśli prezentacja nie działa kliknij w link

Muzyczne zajęcia na świetlicy

Spróbujcie zrobić własny instrument – Pani Sylwia pokazuje Wam przepis .

Jeśli prezentacja nie działa, kliknij w link.