W drugim półroczu aktualnego roku szkolnego będą kontynuowane zajęcia rozwijające dla uczniów: Akademia Młodego Programisty (programowanie z wykorzystaniem robotów ozobot), muzyczny język angielski, zumba, WF z AWF, zajęcia sportowe – piłka nożna, nauka jazdy na łyżwach, zajęcia architektoniczne, nauczanie matematyki metodą Froebla, szachy, Klub Młodego Odkrywcy realizujący doświadczenia i eksperymenty oraz zajęcia czytelnicze. Nadal również odbywać się będą zajęcia w ramach realizowanych projektów i programów: Mega Misja, Emocja, Ogród z Klasą, Kreatywne Prace Plastyczne, Zdrowo i Sportowo. W zespołach klasowych wychowawcy przeprowadzą też planowane zajęcia inspirowane scenariuszami „Uniwersytetu Dzieci” oraz przyjęte w klasach innowacje. Mamy nadzieję, że kolejne półrocze będzie naukowa przygodą i jak najwięcej zajęć odbędzie się stacjonarnie.